İptal İade Süreçleri

Garanti Koşulları

Ürünler kargo aşamasında oluşabilecek zararlar ve hasarlar konusunda, Kargo firması tarafından garanti altındadır. Kargonuz size teslim edildiğinde, paketinizi kargo görevlisinin yanında açarak kontrol etmelisiniz. Kargo içerisinde oluşan bir hasar varsa kargo görevlisine tutanak tutularak geri gönderilmesi gerekmektedir. Kargo görevlisine hasar konusunda bilgi vermek ve tutanak tutmasını sağlamak, elzem bir öneme sahiptir ve mutlaka yapılmalıdır. 

Ürünler kontroller aşamasında farkedilmeyen ayıpları ve işçilik hataları durumunda, VeVitamin.com garantisi altındadır. Size gönderilen faturanın arkasındaki iade ve değişim formunu doldurduktan sonra, müşteri hizmetleri yetkililerimize bilgi verip ürünleri bize kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Ayıplı ürün stok ve tedarik durmuna göre hızlı bir şekilde değiştirilerek size yeni ürün gönderilecektir. 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünlerin ayıplı çıkması durumunda 7 iş günü içinde, iade talebi doğrultusunda ürün/ürünleri iade edebilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, iade hakkınız son bulmaktadır. İade edilecek ürünlerin kullanılmamış, açılmamışkullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle iade yapılamaz

Ürünlerin iadesi esnasında sizden siparişinizin faturası talep edilecektir. Gönderilen faturayı saklamak müşterinin sorumluluğundadırFaturası olmayan siparişler kesinlikle iade edilemez.

İade aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İade süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen kargolar, şubemiz ile anlaşmamız doğrultusunda tarafımıza hiç getirilmeyerek geri dönmektedir. 

Ürün Değişim Koşulları

vevitamin.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerin ayıplı çıkması ya da isteğe bağlı olarak 7 iş günü içinde, değişim talebi doğrultusunda ürün/ürünleri farklı ürünlerle değişim yapabilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, değişim hakkınız son bulmaktadır. Değişimi yapılacak ürünlerin  açılmamış, kullanılmamış  ve kullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle değişim yapılamaz.

Ürünlerin değişimi esnasında sizden siparişinizin faturası talep edilecektir. Gönderilen faturayı saklamak müşterinin sorumluluğundadır. Faturası olmayan siparişler değişim ve iade yapılamaz.

Değişim aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Değişim süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen kargolar, şubemiz ile anlaşmamız doğrultusunda tarafımıza hiç getirilmeyerek geri dönmektedir.